SADRŽAJ SAJTA
POČETNA
НОВИ САЈТ
DOBRODOŠLI !
O NAMA
Aktuelni program
MILIĆ OD MAČVE
ZLATNA KACIGA
PUTEVI KULTURE
TIN FEST
NOSTALGIJA
KRUŠEVAC PAMTI
KARAOKE OKRŠAJ
SLIKAMO ZA KCK
PROGRAMI KCK
Mesečni programi
Vodič KCK - 18
KONKURSI
OGLASI KCK
BLOG
FEDRARO
STARI SAJT
KABARE KCK
HOR SRPKINJE
BIOSKOPI
Grad adrenalina
VIDEO
PROMOCIJE KNJIGA
SAJAM KNJIGA
PUTEVI KULTURE
GRAD ADRENALINA


AUDIO - VIDEO
BLOG KCK
САЈАМ КЊИГА

LINKOVI











BIOSKOPI
20 ZLATNA KACIGA

Izabrana vest
DETALJNIJE
Administrator
Statistika
OS: Linux h
PHP: 5.4.45
MySQL: 5.7.44-log-cll-lve
Vreme: 15:05
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Članovi: 8
Vesti: 721
Veb veze: 5
Posetioci: 6056821
KCK programi
KCK Programi!
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Broj pregleda
Thursday, 27 August 2009 PREDSTAVLJANJE DVA PESNIKA Jelena Ivanović 4810
Friday, 21 August 2009 BACK TO SCHOOL BACK TO KCK Jelena Ivanović 4865
Friday, 21 August 2009 NACIONALISTIČKA GEOGRAFIJA Jelena Ivanović 5392
Tuesday, 18 August 2009 LEK 09 - Otkazani koncerti kamernih horova Ljuba 5139
Wednesday, 15 July 2009 KARAOKE OKRŠAJ Jelena Ivanović 4859
Monday, 13 July 2009 U LETU DOBRIH VIBRACIJA Jelena Ivanović 4883
Saturday, 11 July 2009 Umetničko veče Snežane Čkojić - Klub KCK Ljuba 8451
Wednesday, 08 July 2009 TRAGOVI PREDAKA Jelena Ivanović 4859
Tuesday, 07 July 2009 Folklorni ansaml *KOČANI* u Kruševcu Ljuba 8229
Friday, 03 July 2009 Folklorni ansambl *KOČANI* u Kruševcu Ljuba 6607
Wednesday, 01 July 2009 JASMINA ANA Jelena Ivanović 5759
Wednesday, 01 July 2009 LETO KULTURE Jelena Ivanović 5187
Sunday, 28 June 2009 RASPETO KOSOVO - VIDOVDAN 09 Ljuba 7114
Sunday, 21 June 2009 Ansambl KOLO - Vidovdan 2009 - KCK Ljuba 8049
Thursday, 18 June 2009 TRIPTIH - RASPETO KOSOVO Jelena Ivanović 5740
Sunday, 14 June 2009 Vladimir Pištalo u Kruševcu Ljuba 6192
Wednesday, 10 June 2009 Izložba Petra Đuze Jelena Ivanović 5155
Friday, 05 June 2009 Memoari Prote Mateje Nenadovića u KCK Jelena Ivanović 7026
Thursday, 04 June 2009 Muzej vajarstva i klesarstva u B. Vodi Ljuba 7368
Wednesday, 03 June 2009 TESLA, PORTRET MEĐU MASKAMA Jelena Ivanović 7581
Wednesday, 03 June 2009 GRAD ADRENALINA Jelena Ivanović 5231
Monday, 25 May 2009 SPASITE BROD - Pionirski park Ljuba 5147
Friday, 22 May 2009 U MREŽI - KUD *Vuk Karadžić* Jelena Ivanović 5768
Friday, 15 May 2009 TRADICIONALNO PESNIČKO VEČE Jelena Ivanović 5197
Sunday, 10 May 2009 Dan pobede - da se ne zaboravi Ljuba 6254
Monday, 20 April 2009 Vaskršnje dečje radosti - KCK Ljuba 6803
Friday, 03 April 2009 Saopštenje za javnost Ljuba 5060
Tuesday, 31 March 2009 17. Međunarodni festival "ZLATNA KACIGA" Jelena Ivanović 6164
Monday, 30 March 2009 Manskenbal u Hali sportova - UP i KCK Ljuba 7238
Friday, 27 March 2009 Da se ne zaboravi - 10 godina posle Ljuba 5371
Friday, 20 March 2009 DA SE NE ZABORAVI 1999-2009 Ljuba 6103
Wednesday, 18 March 2009 Vida Nenadić u KCK - nezaboravno veče Ljuba 5975
Tuesday, 10 March 2009 Koncert Mikija Jevremovića u Kruševcu Ljuba 7172
Sunday, 08 March 2009 Čestitka 8 mart - Ljubodrag Obradović Ljuba 22357
Saturday, 07 March 2009 PRAZNIK MIMOZE U KRUŠEVCU Ljuba 11903
Wednesday, 04 March 2009 TIN FEST u Kulturnom centru Kruševac Ljuba 8087
Tuesday, 03 March 2009 Izložba Jasmine Stepić u KCK Jelena Ivanović 5003
Saturday, 28 February 2009 Komemorativni skup u KCK Ljuba 5921
Saturday, 28 February 2009 Miki Jevremović 07.03.2009 u Kruševcu Ljuba 5355
Wednesday, 25 February 2009 Saopštenje za javnost - KCK Ljuba 5174
Wednesday, 18 February 2009 17 godina Kulturnog centra Kruševac Ljuba 10614
Sunday, 15 February 2009 ZLATNA NIT TRAJANJA - KCK Ljuba 4964
Wednesday, 11 February 2009 Klub KCK - Veče Akija Rahimovskog Ljuba 7805
Tuesday, 03 February 2009 Vladan Rakić u Klubu KCK Ljuba 5347
Monday, 26 January 2009 Sveti Sava - Trag Svetlosti - KCK Ljuba 10619
Tuesday, 20 January 2009 Poezija uz zvuke frule Ljuba 7090
Wednesday, 14 January 2009 Realizovani programi KCK 2008 Ljuba 6576
Tuesday, 13 January 2009 Najava promocije *Puteva kulture* Ljuba 6826
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 101 - 148 of 148