SADRŽAJ SAJTA
POČETNA
НОВИ САЈТ
DOBRODOŠLI !
O NAMA
Aktuelni program
MILIĆ OD MAČVE
ZLATNA KACIGA
PUTEVI KULTURE
TIN FEST
NOSTALGIJA
KRUŠEVAC PAMTI
KARAOKE OKRŠAJ
SLIKAMO ZA KCK
PROGRAMI KCK
Mesečni programi
Vodič KCK - 18
KONKURSI
OGLASI KCK
BLOG
FEDRARO
STARI SAJT
KABARE KCK
HOR SRPKINJE
BIOSKOPI
Grad adrenalina
VIDEO
PROMOCIJE KNJIGA
SAJAM KNJIGA
PUTEVI KULTURE
GRAD ADRENALINA


AUDIO - VIDEO
BLOG KCK
САЈАМ КЊИГА

LINKOVI











BIOSKOPI
20 ZLATNA KACIGA

Izabrana vest
DETALJNIJE
Administrator
Statistika
OS: Linux h
PHP: 5.4.45
MySQL: 5.5.57-cll
Vreme: 11:56
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Članovi: 8
Vesti: 721
Veb veze: 5
Posetioci: 2789070
promocije knjiga
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Broj pregleda
Monday, 19 December 2011 Desimir Jevtić - Na brisanom prostoru Ljuba 7893
Sunday, 18 December 2011 SETOSEJAČI - Ljiljana Pavlović-Ćirić Ljuba 6896
Sunday, 11 December 2011 Borivoje Bora Vidojković - Promocije Ljuba 7475
Sunday, 11 December 2011 APSOLUTNO LJUBAVNA -Marina Mihajlović-Živković Ljuba 7015
Saturday, 10 December 2011 SRBA & CECA -Poezija, humor, muzika Ljuba 3497
Monday, 05 December 2011 Ljubav u Vitenburgu - Zdravko Stojanović Ljuba 4009
Thursday, 17 November 2011 O umetnosti i umetnicima - D. Obradović Ljuba 3588
Sunday, 13 November 2011 U. K. i U. *SJEVERAC* u Kruševcu Ljuba 3352
Thursday, 10 November 2011 Leksikon KI - Miloš Milošević Šika Ljuba 3602
Wednesday, 09 November 2011 Dragana Marković - IZVESTAN POGLED Ljuba 3508
Monday, 07 November 2011 POBUNA - Marija Krsmanović Mari Ljuba 3394
Tuesday, 01 November 2011 Promocija - Dragiša Pavlović Rasinski Ljuba 2979
Saturday, 29 October 2011 LJUBAV, VERA, NADA - Jovica Čičić Ljuba 4761
Tuesday, 25 October 2011 Knjiga DNEVNIK JEDNOG MAJMUNA Jelena Ivanović 3155
Monday, 24 October 2011 Žarko Koljibabić - MOJE IKONE Ljuba 3313
Thursday, 20 October 2011 OD AGRESIJE DO TRIBUNALA Ljuba 3513
Thursday, 20 October 2011 Gradimir Karajović i Hor Binički Ljuba 3013
Tuesday, 11 October 2011 Život je čudan momak - Violeta Aleksić Jelena Ivanović 3000
Monday, 03 October 2011 Rahmana Kolenda - pesme za decu Ljuba 4564
Friday, 23 September 2011 DESPOT - knjiga Tomislava Miletića Jelena Ivanović 3450
Sunday, 18 September 2011 Zorica Arsić-Mandarić - Promocija u KCK Ljuba 3527
Tuesday, 06 September 2011 Vojislav Simić - Sentimentalno putovanje Ljuba 3625
Wednesday, 24 August 2011 Promocije: Smilja Arsić - ZEMLJO* Ljuba 3528
Wednesday, 27 July 2011 Violeta Aleksić - Negde u mojoj pesmi Ljuba 4620
Sunday, 24 July 2011 70 godina Rasinskog NOP odreda Ljuba 3531
Friday, 08 July 2011 O LUŽIČKIM SRBIMA - 08.07.2011. Ljuba 3813
Saturday, 25 June 2011 MARAN ATHA - Dolazi Gospod Ljuba 3039
Saturday, 25 June 2011 TAMNINA - Ljubiša Jovanović Ljuba 2129
Wednesday, 22 June 2011 Gordana Ćirjanić - Vidovdan 2011 Ljuba 2850
Saturday, 11 June 2011 DOLAZAK HRISTA NA MENHETN Ljuba 2288
Monday, 30 May 2011 Sа Gocom uz knjigu - Gordana Vlahović Ljuba 3756
Monday, 30 May 2011 LJUBAVNI VETROVI - Nikola Stojanović Ljuba 3800
Friday, 20 May 2011 Pod Desankinim šeširom&Promocija TOK-a Ljuba 3669
Friday, 22 April 2011 Miloje Dončić -CRVLJI RASAD- KCK 20.04.11 Ljuba 4270
Saturday, 16 April 2011 ŽIVOT JE SVETLOST - Danica Rajković Ljuba 3998
Friday, 15 April 2011 Promocije - CRVLJI RASAD - Miloje Dončić Jelena Ivanović 2504
Wednesday, 13 April 2011 ŽIVOT JE SVETLOST - Danica Rajković Ljuba 2761
Monday, 21 March 2011 Dan poezije u *ETNO KUĆI* u Kruševcu Ljuba 3935
Sunday, 20 March 2011 Promocije knjiga - OD ISKRE DO VATRE Ljuba 2558
Saturday, 19 March 2011 Promocije - Slavoljub Banović Ljuba 2961
Wednesday, 16 March 2011 OTMICE - Slavica Nikolina - Promocija KCK Ljuba 3815
Thursday, 10 March 2011 Promocije - OTMICE - Slavica Nikolina Ljuba 3152
Tuesday, 08 March 2011 SREĆAN 8 MART - BOGINJA - Lj.O. Ljuba 5272
Sunday, 06 March 2011 Promocija knjige dr Milana Nedeljkovića Ljuba 5616
Saturday, 05 March 2011 MIRIS BOŽURA - Promocije -04.03.2011. Ljuba 4579
 
<< Početak < Prethodna 1 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 45 of 45