SADRŽAJ SAJTA
POČETNA
НОВИ САЈТ
DOBRODOŠLI !
O NAMA
Aktuelni program
MILIĆ OD MAČVE
ZLATNA KACIGA
PUTEVI KULTURE
TIN FEST
NOSTALGIJA
KRUŠEVAC PAMTI
KARAOKE OKRŠAJ
SLIKAMO ZA KCK
PROGRAMI KCK
Mesečni programi
Vodič KCK - 18
KONKURSI
OGLASI KCK
BLOG
FEDRARO
STARI SAJT
KABARE KCK
HOR SRPKINJE
BIOSKOPI
Grad adrenalina
VIDEO
PROMOCIJE KNJIGA
SAJAM KNJIGA
PUTEVI KULTURE
GRAD ADRENALINA


AUDIO - VIDEO
BLOG KCK
САЈАМ КЊИГА

LINKOVI











BIOSKOPI
20 ZLATNA KACIGA

Izabrana vest
DETALJNIJE
Administrator
Statistika
OS: Linux h
PHP: 5.4.45
MySQL: 5.7.28-log-cll-lve
Vreme: 16:57
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Članovi: 8
Vesti: 721
Veb veze: 5
Posetioci: 3875986
Završen treći TIN FEST PDF Štampaj E-pošta
Autor Ljuba   
Tuesday, 23 March 2010
22.01.2010. godine, završen je treći TIN FEST. Na samoj dodeli nagrada atmosvera je bila uzavrela i podsećala je šarmom na najznačajnije dodele nagrada, poput Oskara (oprostite na skromnosti) . Sve u svemu jedno predivno veče, a pobednici su svi učesnici i svi gledaoci...

Nagradu Gran Pri TIN FESTA za najbolju predstavu dobili su učenici Medicinske škole za predstavu Biljane Srbljanović *BEOGRADSKA TRILOGIJA* koju je režirala Mirjana Gašić. Sve o nagradama sutra na ovom sajtu.


Lidija Užarević - voditelj programa dodele nagrada


Oni su pobednici - BEOGRADSKA TRILOGIJA - MEDICINSKA ŠKOLA KRUŠEVAC

A sada nekoliko slika iz pobedničke predstave


Ljuba Obradović uručuje diplomu za učešće na TIN FESTU


Scena iz pobedničke predstave


Има ли у животу уствари победника??? 
Stručni žiri trećeg festivala srednjoškolskog teatra TIN FEST u sastavu: mr Spasoje Ž. Milovanović, teatrolog-predsednik , Jovanka Andrić, glumica i Nebojša Lapčević, književnik, doneo je  sledeću:
ODLUKU

  1. da se SPECIJALNA NAGRADA ZA RADOST KOLEKTIVNE IGRE dodeli: Ansamblu predstave „Lajanje na zvezde“ , Tehnička škola Kruševac
  2. da se SPECIJALNA NAGRADA ZA UPEČATLjIVO IZVOĐENjE SAVREMENE SRPSKE DRAME dodeli: Ansamblu predstave „Dragi tata“ , Hemijsko-tehnološka škola Kruševac.
  3. Da se SPECIJALNA NAGRADA ZA ORIGINALNO OSMIŠLjENA I IZVEDENA SCENSKA REŠENjA dodeli: Prof. Ivani Nestorović i prof. Slađani Damnjanović za režiju predstave „Izbiračica“, Gimnazija-Kruševac
  4. Da se SPECIJALNA NAGRADA ZA DIZAJN SCENSKE ŠMINKE dodeli: Ansamblu predstave „Ujka Vanja“, u kolektivnoj režiji, Ekonomsko-trgovinska škola Kruševac.
  5. da se SPECIJALNA NAGRADA ZA PEDAGOŠKI RAD  ravnopravno dodeli: prof. Mirjani Gašić za pedagoški rad na predstavi „Beogradska trilogija“ Medicinske škole-Kruševac i prof. Ernestu Međedoviću za pedagoški rad na predstavi „Nada iz ormara“

  • da se za NAGRADU ZA SCENSKI GOVOR nominuju:
  • -    ansambl predstave „Ujka Vanja“
  • -    Katarina Milosavljević za ulogu Savete u predstavi  „Izbiračica“
  • -    Jovana Mićunović za ulogu Malčike u predstavi „Izbiračica“
  • da se NAGRADA ZA SCENSKI GOVOR dodeli : ANSAMBLU PREDSTAVE „Ujka Vanja“ u izvođenju Ekonomsko-trgovinske škole Kruševac.

  • Da se za NAGRADU ZA GLUMAČKU BRAVURU nominuju:
  • -    Dejan Mladenović za ulogu Profesora hemije u predstavi „Lajanje na zvezde“ Tehničke škole Kruševac.
  • -    Bogdan Brkić za ulogu Tošice u predstavi „Izbiračica“ Gimnazije Kruševac
  • -    Dijana Veškovac za ulogu Alene u predstavi „Beogradska trilogija“ Medicinske škole Kruševac
  • -    Maja Utković za ulogu Majke u predstavi „Nada iz ormara“ Mašinsko-elektrotehničke škole Kruševac
  • da se NAGRADA ZA GLUMAČKU BRAVURU dodeli: Bogdanu Brkiću  za ulogu Tošice  u predstavi „Izbiračica“ , Gimnazija Kruševac.

  • da se  NAGRADU ZA MUZIKU ne dodeli.

  • da se za NAGRADU ZA KOSTIM nominuju:
  • -    Kristina Popadić i Julijana Mihailović za kostim u predstavi „Dragi tata“, Hemijsko-tehnološka škola Kruševac.
  • -    Miloš Savić za kostim u predstavi „Beogradska trilogija“, Medicinska škola Kruševac
  • -    Emilija Rakić za kostim u predstavi „Izbiračica“ Gimnazija Kruševac.
  • da se NAGRADA ZA KOSTIM dodeli: -    Emiliji Rakić za kostimografiju predstave „Izbiračica“ Gimnazija Kruševac.

  • da se za NAGRADU ZA SCENOGRAFIJU nominuju
  • -    Dajana Cvetković Lazić za scenografiju predstave „Ujka Vanja“, Ekonomsko-trgovinska škola Kruševac
  • -    Filip Miladinović za scenografiju predstave „Dragi tata“, Hemijsko-tehnološka škola Kruševac
  • -    I Mihajlo Đorđević za scenografiju predstave „Nada iz ormara“, Mašinsko-elektrotehnička škola Kruševac
  • Da se NAGRADA ZA SCENOGRAFIJU dodeli: -     Mihajlu Đorđeviću za scenografiju predstave „Nada iz ormara“, Mašinsko -elektrotehnička škola Kruševac

  • da se za NAGRADU ZA ŽENSKU EPIZODNU ULOGU nominuju:
  • -    Jelisaveta Lazarević za ulogu Sonje u predstavi „Ujka Vanja“, Ekonomsko-trgovinska škola Kruševac
  • -    Julijana Mihailović za ulogu Aje u predstavi „Dragi tata“, Hemijsko-tehnološka škola Kruševac
  • -    Olja Nikolić za ulogu Mare u predstavi „Beogradska trilogija“, Medicinska škola Kruševac
  • -    I Katarina Milosavljević za ulogu Savete u predstavi „Izbiračica“,Gimnazija Kruševac
  • da se NAGRADA ZA ŽENSKU EPIZODNU ULOGU dodeli: -    Olji Nikolić za ulogu Mare u predstavi „Beogradska trilogija“, Medicinska škola Kruševac

  • da se za NAGRADU ZA MUŠKU EPIZODNU ULOGU nominuju:
  • -    Andrija Šaronjić za ulogu profesora fizičkog u predstavi „Lajanje na zvezde“, Tehnička škola Kruševac
  • -    Aleksandar Grašić za ulogu Serebrjakova u predstavi „Ujka Vanja“,Ekonomsko-trgovinska škola Kruševac
  • -    Aleksandar Karajović za ulogu Dače u predstavi „Beogradska trilogija“, Medicinska škola Kruševac
  • -    I Srđan Igrošanac za ulogu Dečka u predstavi „Nada iz ormara“,Mašinsko-elektrotehnička škola Kruševac.
  • da se NAGRADA ZA MUŠKU EPIZODNU ULOGU dodeli ravnopravno po redosledu izvođenja: -    Aleksandru Grašiću za ulogu Serebrjakova u predstavi „Ujka Vanja“,Ekonomsko-trgovinska škola Kruševac i -    Aleksandru Karajović za ulogu Dače u predstavi „Beogradska trilogija“, Medicinska škola Kruševac

  • da se za GRAND PRI - NAJBOLjA GLUMICA FESTIVALA nominuju
  • -    Ema Stojanović za ulogu Verice u predstavi „Sud“-Muzička škola „Stevan Hristić“ Kruševac
  • -    Anđela Milenković za ulogu Jelene Andrejevne u predstavi „Ujka Vanja“, Ekonomsko-trgovinska škola Kruševac
  • -    Sonja Todosijević za ulogu Malog u predstavi „Dragi tata“, Hemijsko-tehnološka škola Kruševac
  • -    I Jovana Mićunović za ulogu Malčike u predstavi „Izbiračica“, Gimnazija Kruševac.
  • da se GRAND PRI - NAJBOLjA GLUMICA FESTIVALA dodeli : ravnopravno po redosledu izvođenja : -    Emi Stojanović za ulogu Verice u predstavi „Sud“, Muzička škola „Stevan Hristić“ Kruševac i -    Anđeli Milenković za ulogu Jelene Andrejevne u predstavi „Ujka Vanja“, Ekonomsko-trgovinska škola Kruševac

  • da se za GRAND PRI - NAJBOLjI GLUMAC FESTIVALA nominuju:
  • -    Stefan Tufegxić za ulogu Filipa u predstavi „Dragi tata“, Hemijsko-tehnološke škole Kruševac
  • -    Ivan Đorđević za ulogu Kiće u predstavi „Beogradska trilogija“, Medicisnka škola Kruševac.
  • -    Miloš Đurović za ulogu Štancike u predstavi „Izbiračica“,Gimnazija Kruševac
  • -    I Dalibor Ćirić za ulogu Ivana u predstavi „Nada iz ormara“,Mašinsko-elektrotehnička škola Kruševac
  • da se GRAND PRI - NAJBOLjI GLUMAC FESTIVALA  dodeli: -    Milošu Đuroviću za ulogu Štancike u predstavi „Izbiračica“,Gimnazija Kruševac

  • da se za GRAND PRI - NAJBOLjA PREDSTAVA FESTIVALA nominuju:
  • -    predstava UJKA VANjA po tekstu Antona Pavloviča Čehova u kolektivnoj režiji i izvođenju Ekonomsko-trgovinske škole Kruševac
  • -    predstava BEOGRADSKA TRILOGIJA po tekstu Biljane Srbljanović, u režiji Mirjane Gašić i izvođenju Medicinske škole Kruševac.
  • -    predstava IZBIRAČICA po tekstu Koste Trifkovića u režiji Ivane Nestorović i Slađane Damnjanović i izvođenju Gimnazije Kruševac.
  • da se GRAND PRI - NAJBOLjA PREDSTAVA FESTIVALA dodeli: predstavi BEOGRADSKA TRILOGIJA po tekstu Biljane Srbljanović, u režiji Mirjane Gašić i izvođenju Medicinske škole Kruševac.
 
Žiri je sve odluke, osim odluke o nagradi za kostimografiju, doneo jednoglasno. Kod odluke o nagradi za kostimografiju predsednik žirija se izuzeo iz odlučivanja.


U Kruševcu  21.03.2010. g.

Žiri: Mr Spasoje Ž. Milovanović, predsednik - s.r.
0Jovanka Andrić, član -  s.r.
Nebojša Lapčević, član - s.r.

Za tačnost zapisnika odgovara
Miodrag Dinulović s.r.
Poslednji put ažurirano ( Tuesday, 20 April 2010 )
 
< Prethodno   Sledeće >