SADRŽAJ SAJTA
POČETNA
НОВИ САЈТ
DOBRODOŠLI !
O NAMA
Aktuelni program
MILIĆ OD MAČVE
ZLATNA KACIGA
PUTEVI KULTURE
TIN FEST
NOSTALGIJA
KRUŠEVAC PAMTI
KARAOKE OKRŠAJ
SLIKAMO ZA KCK
PROGRAMI KCK
Mesečni programi
Vodič KCK - 18
KONKURSI
OGLASI KCK
BLOG
FEDRARO
STARI SAJT
KABARE KCK
HOR SRPKINJE
BIOSKOPI
Grad adrenalina
VIDEO
PROMOCIJE KNJIGA
SAJAM KNJIGA
PUTEVI KULTURE
GRAD ADRENALINA


AUDIO - VIDEO
BLOG KCK
САЈАМ КЊИГА

LINKOVI











BIOSKOPI
20 ZLATNA KACIGA

Izabrana vest
DETALJNIJE
Administrator
Statistika
OS: Linux h
PHP: 5.4.45
MySQL: 5.7.35-log-cll-lve
Vreme: 17:16
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Članovi: 8
Vesti: 721
Veb veze: 5
Posetioci: 4685850
KCK programi
KCK Programi!
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Broj pregleda
Thursday, 27 August 2009 PREDSTAVLJANJE DVA PESNIKA Jelena Ivanović 3726
Friday, 21 August 2009 BACK TO SCHOOL BACK TO KCK Jelena Ivanović 3812
Friday, 21 August 2009 NACIONALISTIČKA GEOGRAFIJA Jelena Ivanović 4161
Tuesday, 18 August 2009 LEK 09 - Otkazani koncerti kamernih horova Ljuba 4104
Wednesday, 15 July 2009 KARAOKE OKRŠAJ Jelena Ivanović 3946
Monday, 13 July 2009 U LETU DOBRIH VIBRACIJA Jelena Ivanović 3707
Saturday, 11 July 2009 Umetničko veče Snežane Čkojić - Klub KCK Ljuba 6790
Wednesday, 08 July 2009 TRAGOVI PREDAKA Jelena Ivanović 3859
Tuesday, 07 July 2009 Folklorni ansaml *KOČANI* u Kruševcu Ljuba 6258
Friday, 03 July 2009 Folklorni ansambl *KOČANI* u Kruševcu Ljuba 5257
Wednesday, 01 July 2009 JASMINA ANA Jelena Ivanović 4371
Wednesday, 01 July 2009 LETO KULTURE Jelena Ivanović 3854
Sunday, 28 June 2009 RASPETO KOSOVO - VIDOVDAN 09 Ljuba 5230
Sunday, 21 June 2009 Ansambl KOLO - Vidovdan 2009 - KCK Ljuba 6707
Thursday, 18 June 2009 TRIPTIH - RASPETO KOSOVO Jelena Ivanović 4607
Sunday, 14 June 2009 Vladimir Pištalo u Kruševcu Ljuba 4986
Wednesday, 10 June 2009 Izložba Petra Đuze Jelena Ivanović 3835
Friday, 05 June 2009 Memoari Prote Mateje Nenadovića u KCK Jelena Ivanović 5593
Thursday, 04 June 2009 Muzej vajarstva i klesarstva u B. Vodi Ljuba 5759
Wednesday, 03 June 2009 TESLA, PORTRET MEĐU MASKAMA Jelena Ivanović 6371
Wednesday, 03 June 2009 GRAD ADRENALINA Jelena Ivanović 3943
Monday, 25 May 2009 SPASITE BROD - Pionirski park Ljuba 3893
Friday, 22 May 2009 U MREŽI - KUD *Vuk Karadžić* Jelena Ivanović 4571
Friday, 15 May 2009 TRADICIONALNO PESNIČKO VEČE Jelena Ivanović 3888
Sunday, 10 May 2009 Dan pobede - da se ne zaboravi Ljuba 5084
Monday, 20 April 2009 Vaskršnje dečje radosti - KCK Ljuba 5508
Friday, 03 April 2009 Saopštenje za javnost Ljuba 3623
Tuesday, 31 March 2009 17. Međunarodni festival "ZLATNA KACIGA" Jelena Ivanović 4274
Monday, 30 March 2009 Manskenbal u Hali sportova - UP i KCK Ljuba 5932
Friday, 27 March 2009 Da se ne zaboravi - 10 godina posle Ljuba 4028
Friday, 20 March 2009 DA SE NE ZABORAVI 1999-2009 Ljuba 4484
Wednesday, 18 March 2009 Vida Nenadić u KCK - nezaboravno veče Ljuba 4702
Tuesday, 10 March 2009 Koncert Mikija Jevremovića u Kruševcu Ljuba 5944
Sunday, 08 March 2009 Čestitka 8 mart - Ljubodrag Obradović Ljuba 20599
Saturday, 07 March 2009 PRAZNIK MIMOZE U KRUŠEVCU Ljuba 10720
Wednesday, 04 March 2009 TIN FEST u Kulturnom centru Kruševac Ljuba 6687
Tuesday, 03 March 2009 Izložba Jasmine Stepić u KCK Jelena Ivanović 3984
Saturday, 28 February 2009 Komemorativni skup u KCK Ljuba 4804
Saturday, 28 February 2009 Miki Jevremović 07.03.2009 u Kruševcu Ljuba 4299
Wednesday, 25 February 2009 Saopštenje za javnost - KCK Ljuba 3835
Wednesday, 18 February 2009 17 godina Kulturnog centra Kruševac Ljuba 8698
Sunday, 15 February 2009 ZLATNA NIT TRAJANJA - KCK Ljuba 4001
Wednesday, 11 February 2009 Klub KCK - Veče Akija Rahimovskog Ljuba 6358
Tuesday, 03 February 2009 Vladan Rakić u Klubu KCK Ljuba 4308
Monday, 26 January 2009 Sveti Sava - Trag Svetlosti - KCK Ljuba 8791
Tuesday, 20 January 2009 Poezija uz zvuke frule Ljuba 5288
Wednesday, 14 January 2009 Realizovani programi KCK 2008 Ljuba 5044
Tuesday, 13 January 2009 Najava promocije *Puteva kulture* Ljuba 5573
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 101 - 148 of 148