SADRŽAJ SAJTA
POČETNA
НОВИ САЈТ
DOBRODOŠLI !
O NAMA
Aktuelni program
MILIĆ OD MAČVE
ZLATNA KACIGA
PUTEVI KULTURE
TIN FEST
NOSTALGIJA
KRUŠEVAC PAMTI
KARAOKE OKRŠAJ
SLIKAMO ZA KCK
PROGRAMI KCK
Mesečni programi
Vodič KCK - 18
KONKURSI
OGLASI KCK
BLOG
FEDRARO
STARI SAJT
KABARE KCK
HOR SRPKINJE
BIOSKOPI
Grad adrenalina
VIDEO
PROMOCIJE KNJIGA
SAJAM KNJIGA
PUTEVI KULTURE
GRAD ADRENALINA


AUDIO - VIDEO
BLOG KCK
САЈАМ КЊИГА

LINKOVI











BIOSKOPI
20 ZLATNA KACIGA

Izabrana vest
DETALJNIJE
Administrator
Statistika
OS: Linux h
PHP: 5.4.45
MySQL: 5.7.40-log-cll-lve
Vreme: 09:12
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Članovi: 8
Vesti: 721
Veb veze: 5
Posetioci: 5633020
promocije knjiga
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Broj pregleda
Monday, 19 December 2011 Desimir Jevtić - Na brisanom prostoru Ljuba 14531
Sunday, 18 December 2011 SETOSEJAČI - Ljiljana Pavlović-Ćirić Ljuba 13383
Sunday, 11 December 2011 Borivoje Bora Vidojković - Promocije Ljuba 13606
Sunday, 11 December 2011 APSOLUTNO LJUBAVNA -Marina Mihajlović-Živković Ljuba 13604
Saturday, 10 December 2011 SRBA & CECA -Poezija, humor, muzika Ljuba 7434
Monday, 05 December 2011 Ljubav u Vitenburgu - Zdravko Stojanović Ljuba 7898
Thursday, 17 November 2011 O umetnosti i umetnicima - D. Obradović Ljuba 7461
Sunday, 13 November 2011 U. K. i U. *SJEVERAC* u Kruševcu Ljuba 7495
Thursday, 10 November 2011 Leksikon KI - Miloš Milošević Šika Ljuba 7725
Wednesday, 09 November 2011 Dragana Marković - IZVESTAN POGLED Ljuba 7287
Monday, 07 November 2011 POBUNA - Marija Krsmanović Mari Ljuba 7085
Tuesday, 01 November 2011 Promocija - Dragiša Pavlović Rasinski Ljuba 6561
Saturday, 29 October 2011 LJUBAV, VERA, NADA - Jovica Čičić Ljuba 8826
Tuesday, 25 October 2011 Knjiga DNEVNIK JEDNOG MAJMUNA Jelena Ivanović 6152
Monday, 24 October 2011 Žarko Koljibabić - MOJE IKONE Ljuba 6663
Thursday, 20 October 2011 OD AGRESIJE DO TRIBUNALA Ljuba 7495
Thursday, 20 October 2011 Gradimir Karajović i Hor Binički Ljuba 6591
Tuesday, 11 October 2011 Život je čudan momak - Violeta Aleksić Jelena Ivanović 6532
Monday, 03 October 2011 Rahmana Kolenda - pesme za decu Ljuba 8565
Friday, 23 September 2011 DESPOT - knjiga Tomislava Miletića Jelena Ivanović 7367
Sunday, 18 September 2011 Zorica Arsić-Mandarić - Promocija u KCK Ljuba 7467
Tuesday, 06 September 2011 Vojislav Simić - Sentimentalno putovanje Ljuba 6791
Wednesday, 24 August 2011 Promocije: Smilja Arsić - ZEMLJO* Ljuba 7702
Wednesday, 27 July 2011 Violeta Aleksić - Negde u mojoj pesmi Ljuba 8263
Sunday, 24 July 2011 70 godina Rasinskog NOP odreda Ljuba 7175
Friday, 08 July 2011 O LUŽIČKIM SRBIMA - 08.07.2011. Ljuba 8037
Saturday, 25 June 2011 MARAN ATHA - Dolazi Gospod Ljuba 7012
Saturday, 25 June 2011 TAMNINA - Ljubiša Jovanović Ljuba 5629
Wednesday, 22 June 2011 Gordana Ćirjanić - Vidovdan 2011 Ljuba 6611
Saturday, 11 June 2011 DOLAZAK HRISTA NA MENHETN Ljuba 5299
Monday, 30 May 2011 Sа Gocom uz knjigu - Gordana Vlahović Ljuba 8326
Monday, 30 May 2011 LJUBAVNI VETROVI - Nikola Stojanović Ljuba 8139
Friday, 20 May 2011 Pod Desankinim šeširom&Promocija TOK-a Ljuba 7096
Friday, 22 April 2011 Miloje Dončić -CRVLJI RASAD- KCK 20.04.11 Ljuba 8608
Saturday, 16 April 2011 ŽIVOT JE SVETLOST - Danica Rajković Ljuba 7632
Friday, 15 April 2011 Promocije - CRVLJI RASAD - Miloje Dončić Jelena Ivanović 5823
Wednesday, 13 April 2011 ŽIVOT JE SVETLOST - Danica Rajković Ljuba 6103
Monday, 21 March 2011 Dan poezije u *ETNO KUĆI* u Kruševcu Ljuba 7472
Sunday, 20 March 2011 Promocije knjiga - OD ISKRE DO VATRE Ljuba 6017
Saturday, 19 March 2011 Promocije - Slavoljub Banović Ljuba 6769
Wednesday, 16 March 2011 OTMICE - Slavica Nikolina - Promocija KCK Ljuba 7288
Thursday, 10 March 2011 Promocije - OTMICE - Slavica Nikolina Ljuba 6669
Tuesday, 08 March 2011 SREĆAN 8 MART - BOGINJA - Lj.O. Ljuba 8562
Sunday, 06 March 2011 Promocija knjige dr Milana Nedeljkovića Ljuba 9706
Saturday, 05 March 2011 MIRIS BOŽURA - Promocije -04.03.2011. Ljuba 9809
 
<< Početak < Prethodna 1 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 45 of 45